akustik paravan 9

Akustik Paravan

Dekoratif özelliği ile dikkat çeken ses yalıtım paravanlarından akustik paravanlar, bölme duvar mantığıyla yalıtımı sağlamaktadır. Ofislerde ve diğer çalışma alanlarında farklı bir görünüme neden olmayan ve aynı dekorda üretilebilen akustik paravanlar genellikle çağrı merkezlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanı sır  ses geçirmez özelliğe sahip olan ve yan odalardaki veya panelin diğer tarafındaki seslerin geçmesini engellemektedir. Alüminyum malzeme içerisine oldukça etkili bir ses yalıtım malzemesi olan cam yünü koyulması ile imal edilmektedir.

Akustik Paravan Ortam Bölücü Paravan

Akustik paravanlar binlerce farklı renkte ve desende üretilebilir. Çalışma ortamlarında etraftaki seslerden rahatsız olan bireylerin, çalışma verimliliğini artırmak için tercih edilen akustik paravanlar, karşılıklı masalarda, yan yana olan kabinlerde veya diğer diziliş türlerinde kullanılmaktadır.

Özel ses geçirmez teknolojisi ile üretilen akustik paravanlar, daha sessiz bir çalışma ortamı için idealdir. Masa seperatörleri için çözüm ortağı olan bu paravanlar, yalnızca masaları birbirinden ayırmaz, ek olarak ofis bölümlendirmenize de yardımcı olur. Bölme duvar niteliğindedir.

Akustik ParavanlarOrtam Bölücü Akustik Paravan

Çağrı merkezleri gibi dar alanlarda yüksek yalıtım sağlayan akustik paravanlar, operatörlerin diğer seslere maruz kalması ile çalışma performansının düşmesini engeller. Ayrıca bu paneller vasıtasıyla ofis eşyalarınıza uyum sağlar. Güzel bir görünüm ile diğer eşyaların tasarımlarıyla bütünleşebilen akustik paravanlar, özel olarak üretilebilmektedir. Kaliteye ve estetiğe önem verenler için son derece ideal bir tercih olan akustik paravanları ses yalıtımı hizmeti veren firmalardan temin edebilirsiniz.

Akustik Paravan Ürün Detayı

Ebatlar – 600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.

Kalınlık – 40 mm

Akustik – NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.