Sakarya Ses İzolasyonu

Sakarya ses yalıtımı firması Tekno Foam olarak ses problemlerinize uygun çözümleri üreterek uygulamasını yapıyoruz. Ayrıca ses yalıtım malzemelerini satın alarak sizlerde bilgiliyseniz bu konuda ses yalıtım uygulamasını kolaylıkla yapabilirsiniz. Sakarya ses yalıtımı uygulaması ofis, stüdyo odası, radyo odası, çağrı merkezi, müzik odası, reji odası, restaurant kafelerde akustik ses yalıtımı, duvar ses izolasyonu, tavan ses izolasyonu ve zemin ses izolasyonu olarak farklı ortamlarda yapılabilir. Ortak komşu duvardan gelen sesleri veya sizden giden sesleri, alt kata giden sesleri ve üst kata giden sesleri engellemekteyiz. Hacim akustiği ve inşaat izolasyonu uygulamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sakarya ses yalitimi

En çok yanmaz piramit sünger,yanmaz yumurta sünger , labirent sünger , akustik süngerler ,bass tarp , basotect , spesiyel yumurta sünger ,spesiyel labirent sünger ,bondex sünger gibi ve daha farklı süngerler satıp ve uygulamak tayız %100 ses kesilir ve ortamda hoş bir duruş isterseniz tekno touch süngerler yada daha farklı hoş süngerler kullana bilirsiniz .

sakarya ses izolayonu

Sakarya bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler;

Adapazarı - Serdivan - Akyazı - Erenler - Hendek - Karasu - Geyve - Afriye - Sapanca - Pamukova - Ferizli - Kaynarca - Kocaeli - Söğütlü - Karapürçek - Taraklı