Bursa Ses İzolasyonu

Bursa ses yalıtımı firması, ses düzeninin iyi ayarlanması ortam akustiğinin düzenlenmesi sağlar. Örnek verecek olursak stüdyolar, müzik odaları, bateri odaları, dublaj ve ses kayıt odaları, reji odaları, toplantı salonları , sinema gibi mekanları gösterebiliriz. Mekanda oluşan sesleri düzenler ve sesin birbiriyle karışmamasını sağlar böylece çağrı merkezleri çalışanların sesleri birbiriyle karışmadan daha rahat müşteriyle iletişim kurar. Aynı zamanda, akustik ses yalıtım malzemeleri mekana farklı dekoratif görüntü sağlar. Bursa ses yalıtımı ses izolasyonları olarak, sesi emici kumaşlarla mekanınızı daha rahat ferah ortam sağlamış olursunuz.

bursa ses izolasyonu

Bursa ses yalıtım firmamız size en uygun fiyatları sunmakta,ses yalıtım ve izolasyon malzemeleri süngerpan, bariyerli sünger,bariyerli yanmaz akustik sünger, kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimiz mevcuttur. Yanmaz akustik süngerlerimiz ateş almaz, kendinden yapışkanlı akustik süngerlerimizi kendi zevkine göre dekoratif edebilirsiniz. Eğer çınlama ses bozukluğu ile ilgili şikayetiniz varsa bariyerli süngerler bu sorunlara çözüm olur. İki sünger arasına epdm ses bariyeri uygulayarak gürültünün bina içerisine gitmesi engellemiş olur.Bursa ses yalıtım süngerpanları yüksek frekanslı sesleri kesebilen duvar ,tavan ve zeminlerde titreşim emici malzeme olarak kullanılır. Akustik sünger fiyatları için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

bursa ses yalitimi

Bursa bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Osmangazi - Yıldırım - Nilüfer - İnegöl - Gemlik - Mustafakemalpaşa - Mudanya - Gürsu - Karacabey - Orhangazi - Kestel - Yenişehir - İznik - Orhaneli - Keles - Büyükorhan - Harmancık