spesiyal sunger 1

Akustik Special Sünger

Yanmaz akustik special sünger akustik ses yalıtım süngerinin bir çeşidi olan spesiyal sünger, özel olarak üretilmektedir. Malzemesinin içeriği en yüksek standartlara göre üretilmiştir. Ham maddesinde ise ileri teknolojik ürünler kullanılmıştır.

Yanmaz Special Piramit Sünger FiyatlarıAkustik Special Sünger

Akustik special sünger yapısında poliüretan malzeme bulundurmaktadır. Yüzde 70 ile 80 arasında ses yalıtımı yapmanızı sağlamaktadır. Yanmaz özellikte olması da önemli avantajlarından birisidir.Diğer akustik modellere göre yüzde 20 daha yüksek ses emilimi yapmakta olan spesiyal sünger, açık gözeneklere sahiptir ve ses yutma özelliğine sahip malzemeden üretilmiştir. ISO belgesine sahip olan ürün yanmazlığını kanıtlamış durumdadır. Esnek bir yapıya sahip olması sayesinde her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özel olarak renk seçeneklerine sahip olmamakla beraber, isteğinize göre sprey boya ile boyama şansınız bulunuyor. Akustik bir ortam yaratılmak istenilen tüm ortamlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Uygulamasının yapıldığı alanlarda ses yalıtımı sağlayarak, akustiği düzenlemekte ve gürültünün emilmesini sağlamaktadır. Akustik special sünger bariyerli modele sahiptir. Bu modeli sayesinde ses yalıtımı yapılırken daha yüksek performans alabilmeniz mümkün olacaktır.

Birinci sınıf kaliteye sahip ses yalıtım malzemesi olan spesiyal sünger solid yapıştırıcı kullanılarak yapıştırılmaktadır.

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz Akustik Special Sünger Kendinden Yapışkanlı Akustik Special Sünger Fiyatları

Stüdyolar, radyo kanalları, televizyon kanalları, makine daireleri, toplantı salonları, tiyatroyla sinema salonları, konferans salonları gibi kalabalık insan gruplarının olduğu yerlerde ve kazan daireleri, asansörde tercih edilebilir. Special sünger neme karşı dayanıklı ve küflenme oluşumu yapmayan akustik sünger çeşitlerinden biridir.