İstanbul Avrupa Yakası Ses İzolasyonu

İstanbul ses yalıtımı firması olarak ses problemlerinize çözüm sağlamaktayız. Akustik ses yalıtımı, inşaat akustiği, hacim akustiği ve titreşim izolasyonu alanında yapmış olduğumuz uygulamalarda %90 a varan oranda garanti sağlamaktayız. Restaurant cafe, disko bar, ofis çalışma odası, okullar, kütüphane, çağrı merkezinde, tv reji odaları , spor salonlarında, toplantı odası , stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, evde sinema salonu gibi bütün alanda en uygun fiyatlarda ses yalıtım çalışmaları yapmaktayız.

istanbul avrupa yakasi ses yalitimi

İstanbul ses yalıtım malzemeleri akustik sünger, akustik panel, ses yalıtım süngeri, ses izolasyon süngeri, parke altında mantarlı kauçuk levha, duvar tavan ve zeminde ses kesici süngerpan, duvar ve tavanda bariyerli yanmaz akustik sünger, zemin titreşim engelleyici kauçuk levha, heraklit ahşap pan, bariyerli süngerpan, kauçuk pvc tabanlı akustik halı, ses yalıtım izolasyon bandı, bariyerli akustik süngerpan, akustik karo halı, aks rapid 800 sünger yapıştırıcı,parke altı mantar şilte, evapan, ağır epdm ses bariyeri, akustik ses geçirmez kapı, ses izolasyon ve yalıtım kabini, duvar tavan askı takozu, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş. Sesi, yankıyı, çınlama gibi ses problemleri için kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylık duvar zemin ve tavanlarda uygulayabilirsiniz.

istanbul avrupa yakasi ses izolasyonu

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması gerekir. Alçıpan veya akustik ses izolasyon malzemesi ile yüzeyi kapatabilirsiniz. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlayabilirsiniz. İstanbul ses izolasyon süngeri fiyatları malzemenin teknik özelliklerine göre değiştiği için sitemizdeki ürün fiyatları bölümünden istediğiniz malzemenin fiyatını öğrenebilirsiniz.

İstanbul avrupa yakası bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Arnavutköy - Avcılar - Bağcılar - Bahçelievler - Bakırköy - Başahşehir - Bayrampaşa - Beşiktaş - Beylikdüzü- Beyoğlu - Büyükçekmece - Çatalca - Esenler - Esenyurt- Eyüp - Fatih - Gaziosmanpaşa - Güngören - Kağıthane - Küçükçekmece - Sarıyer - Silivri - Sultangazi -Şişli -Zeytinburnu