hakkimizda 1

Firma Hakkındaki Bilgiler

BİZ KİMİZ ?

2014 yılından bu yana sürekli artan bilgi ve deneyimimizle geliştirdiğimiz katma değerli çözüm anlayışımız ve müşterilerimizin bizlere olan güveni, firmamızı Ses Yalıtımı alanında lider konuma taşımıştır. 15 yıllık süre içerisinde bulunduğumuz bu noktaya varmak Aksa Acoustic ekibi için uzun, yorucu ve bir o kadar da zevkli geçti. Bu başarının bir çok ses yalıtım firmasının içerisinde nasıl elde edildiğini kısaca özetlemek istedik.

Kurulduğumuz tarihten bu yana başarının bilgiden ve bu bilgiyi doğru kullanarak sadece ürün satmak yerine değerli çözümler oluşturmaktan geçtiğini biliyorduk. Bunu gerçekleştirebilmek adına her şeyi satan ama hiçbir konuda gerçek anlamda uzmanlaşmayan bir firma olmamak bizim için doğru yol oldu. Bu sebeple Akustik Mimarlık kaliteli derin çözümler üretebilmek için sadece ve sadece Ses Yalıtım alanına odaklandı.

Akustik Mimarlık çözümün projelendirilmesinden, çözüm içerisinde kullanılan ürünlerin Teknik Desteği ve Eğitimine ve ayrıca kurumun çözüm ile ilgili gelecek danışmanlık ihtiyaçlarına kadar ihtiyaç duyulan tüm profesyonel hizmetleri kendi kadrosu ile gerçekleşmektedir. Böylece kurumlar uygulanan çözümün yaşam döngüsü içerisinde farklı firmalarla muhatap kalmamakta ve karşıların da tüm entegrasyondan sorumlu tek bir muhatap bulmaktadırlar.

Bizi Diğer Ses Yalıtım Firmalarından Ayıran En Temel Özellikler

15 Yıllık Tecrübe
“Önce müşteri memnuniyeti” ilkesi ile güvenilir yaklaşım.
Başarımızın tescili olarak dünya çapında kazanılan ödüller.
Kurulduğu günden itibaren sadece Ses Yalıtımı üzerine odaklanmış tek Ses Yalıtım Firması.
Güçlü referansların kattığı rakipsiz bilgi birikimi.
Alanında uzmanlığı kanıtlanmış öncü üreticilerden oluşan çözümler.
Sunulan her çözümde hizmet veren, en üst seviye eğitimli ve sertifikalı sistem mühendisleri.
Üreticiler ile uzun süreli iş birliğini, doğru zamanlama ve maliyet avantajı ile sunan tecrübe.
Bugünkü ihtiyaçlarınıza cevap ararken, geleceğinizi de düşünen ve yön veren bakış açısı.
Teknolojiyi önceden takip eden, sektöre yön veren yenilikçi bakış.
Bu yenilikçi bakış açısı ile hep ilklere imza atan firma olma özelliği.

Ses Yalıtım Uygulamalarında Kullandığımız Malzeme Sertifikaları

SertifikaSertifikaSertifika Recticel ve BASF son derece kaliteli malzeme üretimi yaparak yapılan uygulamalarda kullanılan malzemelerin verimli olmasını sağlamaktadır. Ürün sertifikaları için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.