Malatya Ses İzolasyonu

Malatya Ses yalıtımları istek ve ihtiyaçlara bağlı olarak farklı kalınlık ve yoğunluklarda uygulanabilmekte ve yine yalıtımın uygulanacağı mekanın şartlarına göre farklı şekillerde uygulanabilmektedir. Ses yalıtımları için pek çok malzeme üretilmiştir. Bu malzemeler arasında akustik süngerler, kauçuk halılar, akustik kapılar, yanmaz özellikte süngerler, ağır epdm bariyerler ve daha birçok farklı çeşit ve nitelikte malzeme bulunmaktadır. Ses yalıtım uygulamaları hemen her mekana uygulanabilmekle birlikte genellikle iç ve dış mekanlarda uygulanmaktadır. Akustiğin sağlanması ve seslerin iyileştirilmesi gereken tiyatro ve sinema salonları, konferans ve toplantı salonları, spor salonları, kayıt ve müzik odaları, reji odaları; hijyenik ve sessiz bir ortamın gerekli olduğu mr odaları, hastane odaları, ameliyathaneler, hastane ziyaretçi bekleme salonları, okullardaki kültürel faaliyet salonları ve derslikler; ağır iş makinelerinin yaydığı yüksek frekanstaki ses ve vibrasyonların engellenmesi gereken makine odaları, jeneratör odaları, asansör boşlukları, iş sahaları; müzik ve özellikle bass seslerinin yüksek frekansta kullanıldığı ve mekanın her yerine eşit şekilde yayılması gereken kafe, bar, disco gibi eğlence merkezleri ve düğün salonları; dışarıdan içeri ses geçişinin kolay olduğu evler, işyerleri, ofisler ve sesin olduğu hemen her yerde ses yalıtımları yapılabilmektedir.

malatya ses yalitimi

Sesi kaynağından kesmezseniz fazla maliyete neden olacaktır. Örnek verecek olursak; üst kattan gelen sesi engellemek için üst katın zemininde uygulaması yapılması gerekir ancak çoğu kişi tavanında izolasyon yaptırmak istemektedir. Tavanda ses yalıtımı yapıldığında sizden üst kata giden sesler engellenir ve üst kattan gelen sadece konuşma seslerinin önüne bir miktar geçilebilir. Bu da sadece konuşma sesleri gibi ses olaylarıdır.

malatya ses izolasyonu

Titreşimli sesleri tavandan kesemezsiniz. Bu yüzden sesi kaynağından kesmek en doğrusudur. Ortak duvarlarda da bu aynı şekildedir. Malatya ses yalıtımı firması olarak evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, sinema salonlarında, hastanelerde, kütüphanelerde, ses kayıt odalarında ve daha birçok ses maruz kalmış ortamlarda ses yalıtımı yaparak sizlere huzurlu mekanlar kazandırmaktayız. Malatya ses yalıtımı fiyat bilgisi için firmamız ile görüşerek uygulamaya göre fiyat teklifi alınız.

Malatya bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Yeşilyurt - Battalgazi - Doğanşehir - Akçadağ - Darende - Hekimhan - Pütürge - Yazıhan - Arapgir - Arguvan - Kuluncak - Kale - Doğanyol