yanmaz akustik sungerler

Yanmaz Akustik Sünger

Yüksek performanslı, yanmaya karşı son derece dirençli, mükemmel ses yutum değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, yüksek hava hızlarında bile aşınmaya maruz kalmadan etkili bir şekilde akustiği sağlayabilir. Malzeme yapısı gereği hava içerisinde parçacıklara ayrılmaz ve sesi yutar.

Yanmaz Basotect Melamin Süngerler Yanmaz Akustik Süngerler

Yüksek frekanslı ve orta derecedeki ses alanlarında maksimum performans değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, pvc bariyer, kurşun bariyer gibi yalıtım malzemelerin birleşimi ile sesin yalıtımında daha iyi performans sunar. Bileşimindeki malzemeler zararlı kimyasallar içermez bu da yanma sonucunda zehirli gazların açığa çıkmamasına neden olur.

Yanmaz Labirent Sünger Yanmaz Basotect Yumurta Sünger

Çok çeşitli uygulama alanlarına sahip olan yanmaz akustik sünger, mekanik dairelerde, tekne yalıtımında, jeneratör dairelerinde, kompresör kabinlerinde, yaz izolasyonların da yani kısacası ses yalıtımı gereken tüm ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca disko, restoran, konser, toplantı salonları, akustik çözüm gereken her yerde kullanılabilir. Yanmaz özelliğe sahip yüksek yoğunluklu akustik yalıtım malzemesi olarak üretilen yanmaz akustik süngerler, ısı ve alevle teması sonucu akıcı damlacık oluşumuna imkan tanımaz.

Ağır metal içermeyen bu ürünler nem aldığında küflenme yapmaz. Klima sanayinde, otomobil sanayinde, inşaat sanayinde, marin sanayinde diğer yalıtım malzemeleriyle veya yalın olarak da kullanılabilirler. Zehirli gaz açığa çıkartmayan yanmaz akustik süngerler faklı form ve kalınlıklarda üretilebilir. Akustik düzenlemelerde son derece başarılır ve bariyerli alternatifleri mevcuttur. Laminasyon türevleri ile de mekanlarınız da rahatlıkla kullanılabilir.