Akustik Ses Yalıtımı

Çevreyi rahatsız edici sesten kurtarmak amaçlı yapılır. Mesela müzik odasında ses yalıtımının yapılma nedeni yüksek sesin çevredeki insanları rahatsız etmemesini sağlamak yada yüksek sesin bir odada kalmasını sağlamak amacıyla yapılır. Ses yalıtımı yapılan odadan dışarı ses geçişini engeller bu yüzden yapılır.

Her türlü ses ağırlıklı çalışmalarınızı,rahat bir ortama taşımak şimdi daha ucuz ve kolay,ister kendi emeğinizle,isterseniz bizim uzman kadromuz eşliğinde,verimli çalışmalara merhaba demek için, bize varsa bir çizim dosyanızı veya kısa plan çizimleri ile bize gönderin,size gerek malzeme gerekse bilgi ve öneri olarak geri dönelim.

Tabiki ses yalıtımı yapılmadan önce ses yalıtımı yalıcak mekana keşif yapılmalıdır uygun malzemenin seçimi için uygun malzeme seçilmezse ses yalıtımı sağlıklı olmayabilir.

İletişim sayfamızdan,telefonlarımıza ve e-posta adresimize ulaşabilirsiniz,teknik detay,ve ekipman listesini yollayalım,yapılandırmayı ister kendiniz,isterseniz biz yapalım bilgilendirme hizmetimiz ücretsizdir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]