piramit sunger

Akustik Piramit Sünger

Akustik piramit sünger yüksek değerde ses emici özelliğe sahip yanmaz akustik piramit süngerler, adını yapısı gereği piramit biçiminden almıştır.

Piramit formu sayesinde, estetik açıdan da oldukça ideal olan farklı renklere ve tasarımlara sahip, mekanlarda kolay uygulanabilir olması sayesinde işçilik masrafı olmadan uygulayabileceğiniz akustik piramit süngerler, ayrıca yanmaz özelliği ile alev almaz formda da üretilmektedir.

Yanmaz akustik piramit sünger özellikleri nelerdir ?

  • Poliüretan köpükten elde edilir.
  • 50cm x 50cm ve 100cm x 100cm ebatlarında üretimimiz mevcuttur.
  • 4cm, 5cm ve 7cm kalınlığında üretilir.
  • Yanmaz piramit sünger siyah renkte, yanıcı olanı ise antrasit renkte üretilir. İstenirse farklı renklerde flok kaplama yapılabilir.
  • Malzeme esnek olduğu için uygulaması kolaylıkla yapılır ve maket bıçağı ile kolaylıkla şekillendirilir.

Akustik Piramit SüngerAkustik Piramit Sünger Tavan Duvar Uygulama

Tek başına ele alındığında akustik yalıtım ve ses izolasyonu için ideal bir ürün olan akustik piramit sünger, standart olarak siyah renkte piyasaya sürülmektedir. Ancak tercihe göre firmalar 50 metrekare ve üzeri alımlarda renkli piramit imalatı da yapmaktadır. Bunun için akustik piramit sünger imal eden firmalarla iletişime geçmelisiniz.

Akustik Piramit Sünger Ses EmilimiAkustik Piramit Sünger Ses Yalıtımı

Evinizde veya iş yerlerinizde akustik piramit süngerleri kendiniz montaj yapmak isterseniz bazı gereçleri temin etmelisiniz. Maket bıçağı, kova, rulo, maske, metre, terazi, spatula, sünger yapıştırıcıları temin ettikten sonra, akustik süngeri duvarlarınıza monte edebilirsiniz.

Akustik Piramit Sünger UygulamasıYanmaz Piramit Sünger Uygulaması

Tavan ve duvarları tamamen kaplayarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Zevkinize uygun olarak desenleri seçebilir, yüksek izolasyon değerlerine sahip olan piramit süngerleri tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları oldukça geniş olan akustik piramit süngerler, ses kayıt stüdyoları, yat motorları, makine daireleri, müzik odaları, yayın evleri, motor daireleri gibi mekanlarda başarılı sonuçlar verir.
Ayrıca ihtiyaç duyulduğunda her alanda yeterli akustik düzeni de sağlar. Hastaneler, toplantı salonları, iş yerleri, terminaller, spor kompleksleri, oteller, kamu binaları, ofisler ve birçok farklı mekanda kullanılabilir.

Akustik Piramit Sünger Teknik Bilgileri

Akustik Piramit Sünger Teknik BilgilerAkustik Piramit Sünger Yutum Değeri

1 Comment

  • Akustik Ses Yalıtım Ürünleri | Ses İzolasyon Kaplama Malzemeleri Fiyatı

    […] Akustik Piramit Sünger […]

  • Bu yazı için yorumlar kapalı.