Tekno Foam İletişim

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger

Yanmaz akustik piramit sünger yüksek değerde ses emici özelliğe sahip akustik piramit süngerler, adını yapısı gereği piramit biçiminden almıştır.

Piramit formu sayesinde, estetik açıdan da oldukça ideal olan farklı renklere ve tasarımlara sahip, mekanlarda kolay uygulanabilir olması sayesinde işçilik masrafı olmadan uygulayabileceğiniz akustik piramit süngerler, ayrıca yanmaz özelliği ile alev almaz formda da üretilmektedir.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Piramit Sünger Tavan Duvar Uygulama

Tek başına ele alındığında akustik yalıtım ve ses izolasyonu için ideal bir ürün olan akustik piramit sünger, standart olarak siyah renkte piyasaya sürülmektedir. Ancak tercihe göre firmalar 50 metrekare ve üzeri alımlarda renkli piramit imalatı da yapmaktadır. Bunun için akustik piramit sünger imal eden firmalarla iletişime geçmelisiniz.

Akustik Piramit Sünger Ses Emilimi

Akustik Piramit Sünger Ses Yalıtımı

Evinizde veya iş yerlerinizde akustik piramit süngerleri kendiniz montaj yapmak isterseniz bazı gereçleri temin etmelisiniz. Maket bıçağı, kova, rulo, maske, metre, terazi, spatula, sünger yapıştırıcıları temin ettikten sonra, akustik süngeri duvarlarınıza monte edebilirsiniz.

Akustik Piramit Sünger Uygulaması

Yanmaz Piramit Sünger Uygulaması
Tavan ve duvarları tamamen kaplayarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Zevkinize uygun olarak desenleri seçebilir, yüksek izolasyon değerlerine sahip olan piramit süngerleri tercih edebilirsiniz. Kullanım alanları oldukça geniş olan akustik piramit süngerler, ses kayıt stüdyoları, yat motorları, makine daireleri, müzik odaları, yayın evleri, motor daireleri gibi mekanlarda başarılı sonuçlar verir.
Ayrıca ihtiyaç duyulduğunda her alanda yeterli akustik düzeni de sağlar. Hastaneler, toplantı salonları, iş yerleri, terminaller, spor kompleksleri, oteller, kamu binaları, ofisler ve birçok farklı mekanda kullanılabilir.

Akustik Piramit Sünger Teknik Bilgileri

Akustik Piramit Sünger Teknik Bilgiler

Akustik Piramit Sünger Yutum Değeri

Benzer Makaleler

Yanmaz Akustik Sünger

Yüksek performanslı, yanmaya karşı son derece dirençli, mükemmel ses yutum değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, yüksek hava hızlarında bile aşınmaya

Firexpan Kauçuk Sünger

Firexpan Kauçuk Ses Yalıtım Süngeri, Elastomerik kauçuk köpüğü ses ve ısı yalıtımı süngerleri akustik ses izolasyonunda kullanılan etkili bir malzemedir.

Akustik Yumurta Sünger

Yanmaz akustik yumurta sünger poliüretan maddesinden üretimi yapılan ses yalıtımı konusunda oldukça etkili olan sünger çeşitlerinden biridir. Uygulama sonrasında yüksek

Yorum Yok

Yorum Yok! İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Yorum Yapınız

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*