Tekno Foam İletişim

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli Bondex Sünger

Bariyerli bondexler yoğunluk açısında ve oluşum açısından diğer süngerlere göre farklı olması yani bondex süngerin sünger ve kumaş parçacıklarının birbirine sıkıştırılması sonucu oluşması daha iyi bir ses yalıtımı süngeri ortaya çıkarmıştır bu süngerler kendi başına iyi bir ses yalıtımı yapmaktadır.

bariyerli_bondex_sunger3 bariyerli_bondex_sunger4
Ancak yüksek bir ses için ise bariyerli bondex süngerler kullanılır ses geçisini en aza indirgemek hatta yok etmek amacıyla kullanılan bu süngerlerin uygulaması da basittir solid bazlı rapid sünger yapıştırıcı yardımıyla yapıştırılabilir.

BARİYERLİ BONDEX SÜNGER

 

 

Benzer Makaleler

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli akustik süngerler ses yalıtım malzemeleri arasında ileri teknoloji ile piyasaya sürülen akustik sünger, köpük altındaki poliüretan ham maddesiyle üretilmiştir.

Rebonded Bondex Sünger

Yüksek ses desibeline sahip her alanda kullanılabilecek malzemedir.Darbe emici ve ses izolatörü olarak tercih edilen rebonded bondex sünger, sünger malzemelerin

Ses Yalıtım Süngerleri

Ses yalıtımı uygulamalarının tümünde en çok tercih edilen endüstriyel ürünlerden birisi ses yalıtım süngerleridir. Yüksek sesleri kesmek, mekan içerisindeki seslerin

Yorum Yok

Yorum Yok! İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Yorum Yapınız

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*