basstrap 2

Basstrap Sünger

Poliüretan süngerlerden imal edilen Bass Trap sünger, en çok tercih edilen ses yalıtım malzemelerindendir. Her çeşit odada gözlemlenen ciddi alt frekans problemlerinin çözümünde önemli bir faktördür.

Akustik Sünger Basstrap Sünger

50 Hz’in altındaki tüm seslerin düzenlenmesinde faydalı olan bass trap süngerler adeta bir bas tuzağıdır. Genellikle firmalar bu ürünü özel sipariş olarak üretmektedir. Poliüretan süngerler için müşterilerin talepleri doğrultusunda farklı formlar kazandırılarak da üretilen bu yalıtım malzemesi, çoğunlukla tavan köşelerinde ve duvarlarda kullanılmaktadır.

Farklı yoğunluk ve çeşitli renklerde üretilen bass trap süngerlerin uygulaması çok kolaydır. Evlerinizde ve bass düzenlenmesini yapmak istediğiniz yerlerde kendiniz de özel yapıştırıcılarla uygulayabilirsiniz. Son derece etkili bir şekilde bass düzenlemesi yapar.

Odanın frekans cevabındaki bir rezonans değerlerinin bütününe oda düğümü adı verilir. LENRD tuzakları alt frekanstaki birikmeler ve frekans kontrolü için mükemmel çözümler sunar. Akustik olarak odadaki bas problemlerini çözmek için yapılan uygulamalar oldukça zordur. Fakat özel olarak imal edilen bass trap süngerler zor olan bu işlem için en ideal yalıtım malzemelerindendir. Bütçenizi de çok zorlamayacak olan bu ürüne, yalıtım hizmeti veren firmalara ulaşarak temin edebilirsiniz. Müzik seviyesinin yüksek olduğu yerlerde, kişisel alanlarınızda rahatlıkla bass trap süngerleri tercih ederek rahatsızlık veren bas akustiğini giderebilirsiniz.

Bass Kırıcı Kapan Bass Kırıcı Sünger

Basstrap Teknik Detayı

Ana Malzeme – Akustik Köpük.
Ebatlar – 30x30cm
Kalınlıklar – 60-70mm
Renk  –  Koyu Gri, Siyah

Basstrap Sünger Test Raporu