Antalya Ses İzolasyonu

Antalya ses yalıtımı firması olarak, ses geçişlerinin engellenmesi, ortamdaki ses düzeyinin düzenlenmesi gibi çalışmalar yapmaktayız. Antalya disco barlarda, cafelerde, gece kulübünde, stüdyo odalarında, müzik odalarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, sinema odalarında, restaurant, alışveriş merkezi gibi sosyal ortamlarda ses probleminiz varsa akustik yalıtım ve izolasyon malzemelerimizi kullanarak ortamınızda farklılık ve ferahlık sağlayabilirsiniz ve böylece ses kalitesini de dengelemiş olursunuz. Ses yalıtım ve izolasyon malzemelerimiz boyutu, şekli, rengi, görevi, yoğunluğu gibi farklı özellikleri bulunur.

antalya ses yalitimi

Antalya ses yalıtımı malzemeleri ses şikayetlerinize çözüm olarak kullanılır. Bunlardan biri akustik ahşap pan ortama dekoratif bir görünüm kazandırır ses yalıtım malzemesi olmaktan yanı sıra ısı yalıtım uygulamaları içinde ideal malzemedir. Kumaş kaplı akustik panel , ses emici yalıtım kumaşı ile kaplanır istediğiniz renk ile üretilebildiği için ortamıza uyum sağlar. Yüzer tavan panelleri , güçlü ses emme performansıyla akustik estetik görünüm elde etmiş olursunuz ses yutumlarını yüzer akustik tavan panelleri bu konuda size tavanda güzel dekoratif alan oluştururlar.Akustik paravanlar daha çok iş yerlerinde tercih edili, yüzeyi kumaş kaplama paravan modellerimiz sesin düzelmesini ve emilimi sağlar. Akustik bafflelar iki yüzey kumaşlarla kaplı askı aparatları ile istenilen tij boyunda sarkıtılarak gürültüyü engeller ve daha dekoratif alan elde edilir. Mekanın hem ses sorunlarını çözersin ve ortam farklı bir hava alır. Antalya akustik ses yalıtım malzemelerin fiyatlarını öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

artvin ses izolasyonu

Antalya bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Kepez - Muratpaşa - Alanya - Manavgat - Konyaaltı -Serik - Aksu - Kumluca -Döşemaltı -Kaş -Korkuteli - Gazipaşa - Finike - Kemer - Elmalı - Demre -Akseki -Gündoğmuş - İbradı