Basotect Silindir Sünger

Melamin köpükten üretilen silindir şeklindeki bu sünger ortam akustiğini sağlamak, ortamda oluşabilecek eko, yankı ve çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşumunu önlemek gibi özelliklere sahiptir. Basotect silindir sünger özel aparatı sayesinde tavana asılarak kullanır ve böylelikle ses yalıtımı sağlanmış olur.Yanmaz özellikli basotect silindir süngeri rahatlıkla kullanabilir, alev sonucu oluşabilecek kazaların oluşumunu önleyebilirsiniz.

Basotect silindir süngerler çoğunlukla eko, yankı gibi problemlerin oluştuğu ortamlarda kullanılmaktadır. Basotect silindir süngerler antibakteriyel ve bakteri tutmayan yapıya sahiptir. Basotect silindir süngerler beyaz olmasına rağmen boyanabilir özelliği sayesinde zevk ve tarzınıza göre sprey boya ile boyayabilir, ortama renk katabilirsiniz.

Basotect silindir sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ses yalıtımı yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]