bass kupu

Akustik Bass Küpü

Bass seslerini kırıcı özelliği olan, eğlence mekanlarında, sesin şiddetli olduğu yerlerde ve tercihe göre evlerinizde, iş yerlerinizde kullanılabilir. Diğer akustik düzenleme panelleriyle de birlikte kullanılabilen bass küpü, eltili bir ses yalıtım malzemesidir.

Köşe Bass Küpü Bass Küpü Ses Yalıtımı

Alçak frekans problemlerinin çözümlenmesinde de sıklıkla kullanılabilen Bass küpü malzemesi, akustiğin düzenlenmesinde de tercih edilmektedir. Bass küpü yanmaz değildir ama alev geciktirici özelliği ile yüksek ısıl değerlere ulaştığı durumlarda tehlike arz etmez. Oldukça yüksek frekanstaki bass seslerini kırmak ve ortamdaki akustiği düzenleme amacıyla kullanılmaktadır. Diğer bir adıyla bass kapanı, alçak frekanslı tüm seslerin kontrol edilmesinde son derece başarılıdır.

Bass küpü, açık gözenekli yapısı ile seslerde istenilen performansı oluşturmak için ideal bir yalıtım malzemesidir. Bass trapler ile beraber de daha etkili sonuçlar almanızı sağlar. Uygulaması son derece kolay olan bass küpü, yapıştırılacak olan yüzeyin önceden toz ve kirden arındırılmış olması gerekmektedir. Nemli ve güneşe direkt olarak maruz kalan mekanlarda kullanılmamalıdır. Mümkünse ortamın nemden arındırılmış, güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalmaması gerekmektedir.

Köşe Bass Küpü Bass Küpü Ses Yalıtımı

Bass Küpü Teknik Detayı

Ana Malzeme – Akustik Köpük.
Ebatlar – 30x30x30cm
Renk  –  Koyu Gri, Siyah

Basstrap Sünger Test Raporu

Her ne kadar yanma geciktirici özelliği barındırsa da yangın durumu söz konusu olan mekanlarda kullanılması uygun değildir. Rulo ve fırça yardımı ile duvarlara ve tavan köşelerine rahatlıkla uygulanabilir. Yoğun seslerin dengelenmesi ve bas düzenleyici olarak kullanılan bass küpü, ses yalıtım malzemeleri satan firmalardan temin edilebilir.