Chiller Soğutucu Ses Yalıtımı

Klima Havalandırma Odası

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı chiller grubu olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır.

Chiller grubu, soğutma,soğutucu odaları ve Klima santral odalarında akustik süngerler ve bariyerli bondex süngerpan ile ses yalıtımı uygulamaları yapılmaktadır.

Klima Havalandırma Ses İzolasyonu

Klima kanalı dağıtım sistemi, her noktasından yalıtılarak dış ortam ile etkileşimi kesilmelidir. Yalıtım uygulaması, talebe ve kullanılan sistem ihtiyaçlarına göre şilte veya levha formundaki teknik yalıtım malzemeleriyle gerçekleştirilir.

Klima Odası Ses Yalıtımı Klima Kabini Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı klima kanallarında özellikle dönüşlerde ve menfez bölgelerinde hava akımının çıkardığı sürtünme sesinin azaltılması amacıyla yapılmaktadır.Ses yalıtımı gerek susturucular gerekse ses yutucu malzemelerin kanal içine uygulanması yardımıyla gerçekleştirilmektedir.

Klima Ses Yalıtımı Ses Yalıtımı

Gürültüyle savaşmanın en etkili yolu olan gürültü denetimi, gürültünün insan üzerinde oluşturacağı zararlı etkileri en aza indirmek için alınacak önlemleri kapsar.Gürültüyle mücadele metotları Akustik düzenleme ve ses yalıtımı olarak ikiye ayrılır:

Bu tarz makine odaları ve dairelerinden gelen seslerden rahatsız oluyorsanız en yakın zamanda bize ulaşıp ses izolasyonu uygulaması yaptırınız.

Soğutma Odası Ses Yalıtımıklima odasi ses yalitimi 6