Akustik Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent sünger ses yalıtım çeşitleri arasında bulunan akustik sünger modelleri arasında labirent sünger özellik olarak diğer sünger modelleri ile aynı olmakla beraber, şekli ile farklılık göstermektedir. Labirent şeklinde görünüme sahip olan ses yalıtım ürünü, sesi emmektedir.

Yanmaz özellikte olan akustik labirent sünger, yangın sırasında damlacık oluşturmamakta ve yangının yayılmasını engellemektedir. Labirent sünger olarak adlandırılmasının nedeni ise şeklinden kaynaklanmaktadır.

Akustik labirent sünger ortamda akustiği düzenlemektedir.Bariyerli modele sahip olan labirent sünger kullanımı sayesinde yüksek oranda ses yalıtımı yapmış olacaksınız.Kaliteli bir ses oluşumunu sağlayan ses yalıtım ürünü solid yapıştırıcı aracılığıyla istenilen bölgeye yapıştırılmaktadır.

Renk seçeneği de bulunan akustik sünger çeşidi ortamda sesten dolayı oluşacak uğultuyu önlemektedir. Yüksek frekanslara sahip olan sesleri yalıtmak için bariyerli akustik labirent sünger çeşidi tercih edilmelidir.

Akustik sünger yalıtım grubu arasında piramit, spesiyal, labirent, düz ve yumurta gibi çeşitler bulunmaktadır. Rahatlıkla ve kısa süre içerisinde uygulaması yapılabilen akustik süngerler ses yalıtımı konusunda istenilen sonucu elde etmenizi sağlayacaktır.

Akustiğin düzenlenmesi gereken mekanlarda kullanılarak sesin kalitesi artacak ve ses sorunları engellenerek istenilen düzeyde olacaktır. Sesin giriş ve çıkışıyla beraber akustik düzenlemeleri de yapmaktadır.Kullanma alanı oldukça geniş olan akustik labirent sünger ses kayıt odası, reji odası, sinema salonu, müzik odası, stüdyo, toplantı odası gibi akustiğin düzenli olması gerektiği ortamlar için tercih edilmektedir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

1 Comment

  • Akustik Ses Yalıtım Ürünleri | Ses İzolasyon Kaplama Malzemeleri Fiyatı

    […] Akustik Labirent Sünger […]

  • Bu yazı için yorumlar kapalı.