akustik kaucuk tabanli hali

Pvc ve Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Yer döşemesi olarak kullanılan ses yalıtım malzemesi, renk ve desen çeşidinin fazla olması sayesinde kullanımı yapılacak olan mekanda estetik bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ticari mekanlarda kullanımı yaygın olan pvc tavanlı akustik halı, ISO 9002 ile 14001 sertifikalarına sahip olmaktadır. Yüksek yalıtım olanağı sunan malzeme statik enerji dayanımı bakımından da yüksektir.

Ses Emici Zemin Ses Yalıtım Malzemesi Zemin Ses Kesici Malzemeler

Betonarme döşeme ya da yükseltilmiş döşeme üzerine uygulaması yapılabilen pvc tavanlı akustik halı uygulanmasının ardından istenildiği zaman sökülüp yeni renkleri ile değiştirilebilmektedir. Döşeme kolaylığı olması bakımından tercih edilme oranı yüksek olan ürünün, mekanın ölçülerine göre tasarımları bulunmaktadır. Yanmaz özeliği akustik halının önemli bir özelliğidir. Ofislerde dış etmenlerden gelebilecek gürültüyü kontrol etmede önemli olan ses yalıtım malzemesi, iş veriminin artmasını sağlayacaktır.

Pvc Tabanlı Akustik Halı Akustik Halı Uygulaması

Yılda bir kez temizlemenizle beraber uzun seneler kullanabileceğiniz kalitede olan pvc tavanlı akustik halının karo yapıda olan türünü tercih ettiğiniz zaman üzerine kahve ya da çay gibi içecekler döktüğünüzde yerinden çıkartılarak kolayca temizlenmesi yapılabilir ve tekrar yerine monte edebilirsiniz. Karo halı monte edilirken yapıştırıcı kullanılmasına gerek olmamaktadır.

İş yerleri, ofisler, eğlence mekanları, evler, toplantı salonları, cafeler, düğün salonları gibi mekanlarda akustik halı uygulaması yaptırabilmektesiniz. Pvc tavanlı akustik halının uygulaması yapılmadan önce zeminin düz, pürüzsüz ve temiz olmasına dikkat edilmelidir. Yapıştırıcı kullanılmasına gerek olmaması ise kısa sürede montajının yapılmasını sağlamaktadır.