Mersin Ses İzolayonu

Mersin ses yalıtımı firması olarak mekanınıza özel çözümler sağlamaktayız. Her ortam için ayrı bir ses izolasyon çalışması yapılabilir. Hacim akustiği ve inşaat akustiği alanında uzmanlaşmış ses yalıtım firması olarak ses probleminize en uygun çözümü sizlere sunmaktayız.

mersin ses yalitimi

Duvardan gelen seslere, alt kata giden seslere, üst kata giden seslere, ortam içerisinde oluşan yankıya veya jeneratör makinesi gibi özel makinelere kabin yapımı gibi ses yalıtım çözümlerimiz mevcuttur. Mersin ses yalıtımı nasıl yapılır ? Ses yalıtımında her frekans için ayrı uygulama yapılır bunun için kendi ses probleminize uygun destek alabilirsiniz.

mersin ses izolasyonu

Mersin akustik sünger firması olarak yanmaz ve yanıcı özellikte farklı modeller mevcuttur. Size en uygun gelen akustik sünger modelimize göz atabilirsiniz. Alev almayan ve alev alıcı oalrak yumurta, special, piramit, special ve düz siyah süngerlerden temin edebilirsiniz. 50×50 cm veya 100cmx100cm olarak üretmekteyiz. Beyaz ve gri renklerde antibakteriyel olsun istiyorsanız basotect melamin sünger kullanabilirsiniz. Yüzey formları siyah süngerdeki gibidir. Ancak sarkıt olarak baffle yüzer tavan panel süngerleride kullanabilirsiniz. Düşük yoğunluğuna rağmen basotect sünger poliüretan süngerle aynı ses yutumuna sahiptir. 50×125 cm olarak da üretilmektedir.

Mersin bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Tarsus - Toroslar - Akdeniz - Yenişehir - Mezitli - Erdemli - Silifke - Anamur - Mut - Boyazı - Gülnar - Aydıncık - Çamlıyayla