ses yalitim bandi

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bandı; Sünger izolasyon bant üretiminde, poliüretan, PVC, Polietilen, EPDM ve EVA gibi malzemeler kullanılmaktadır.Kullanım amaçlarına göre yapışkansız, tek taraflı veya çift taraflı yapışkanlı olabilir. Ses yalıtım bantları 5 ile 10 cm arasında kalınlıklarda üretilen ve satılan ses yalıtım bantları, alçıpan profil altına yerleştirilerek ses yalıtımlarında kullanılmaktadır.

Ses İzolasyon BandıSes Yalıtım Bandı

Kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösteren ses yalıtım bandı tek taraflı veya çift taraflı olmak üzere yapışkanlı ve yapışkansız model seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza karşılamanızı mümkün kılmaktadır. Yalıtım süngerleri aracılığı ile sağladığınız ses izolasyonunu ses yalıtım bandı ile üst düzey bir performansa sahip olarak kullanabilir ve mekanın ses geçirgenliğini tamamı ile kontrol altına alabilirsiniz.

Kendinden Yapışkanlı Ses Yalıtım BandıSes Bandı
Yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanımı sağlanan ses yalıtım bantları özel olarak lamine edilerek teknolojik yeniliklerin mekanlara yansımasına ve rahat ve huzurlu bir ortam yaratılmasına olanak sağlamaktadır.
Ses Yalıtım Bandı UygulamaSes Yalıtım Bandı Uygulama