İstanbul Anadolu Yakası Ses İzolasyonu

İstanbul ses yalıtımı firması olarak ses problemlerinize çözüm sağlamaktayız. Akustik ses yalıtımı, inşaat akustiği, hacim akustiği ve titreşim izolasyonu alanında yapmış olduğumuz uygulamalarda %90 a varan oranda garanti sağlamaktayız. Restaurant cafe, disko bar, ofis çalışma odası, okullar, kütüphane, çağrı merkezinde, tv reji odaları , spor salonlarında, toplantı odası , stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, evde sinema salonu gibi bütün alanda en uygun fiyatlarda ses yalıtım çalışmaları yapmaktayız.

istanbul anadolu yakasi ses yalitimi

İstanbul ses yalıtım malzemeleri akustik sünger, akustik panel, ses yalıtım süngeri, ses izolasyon süngeri, parke altında mantarlı kauçuk levha, duvar tavan ve zeminde ses kesici süngerpan, duvar ve tavanda bariyerli yanmaz akustik sünger, zemin titreşim engelleyici kauçuk levha, heraklit ahşap pan, bariyerli süngerpan, kauçuk pvc tabanlı akustik halı, ses yalıtım izolasyon bandı, bariyerli akustik süngerpan, akustik karo halı, aks rapid 800 sünger yapıştırıcı,parke altı mantar şilte, evapan, ağır epdm ses bariyeri, akustik ses geçirmez kapı, ses izolasyon ve yalıtım kabini, duvar tavan askı takozu, akustik kumaş, soundtex keçe kumaş. Sesi, yankıyı, çınlama gibi ses problemleri için kullanabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı akustik süngerleri, yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolaylık duvar zemin ve tavanlarda uygulayabilirsiniz.

Ses yalıtım ve izolasyon süngeri ses geçişlerini engellemek adına kullanılan yüksek yoğunluklu malzemelerdir. Duvar, tavan ve zeminde kullanıma uygun modelleri bulunmaktadır. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığı için yüzeyinin kapatılması gerekir. Alçıpan veya akustik ses izolasyon malzemesi ile yüzeyi kapatabilirsiniz. Bariyerli akustik süngerleri tavan ve duvarda açık ortamlarda da rahatlıkla kullanabilir yankı ve ses izolasyonu sağlayabilirsiniz.
İstanbul akustik sünger firması olarak yanmayan süngerler üretmekteyiz. Bunlar akustik yumurta sünger, akustik piramit sünger, akustik düz sünger, akustik special sünger, akustik labirent sünger, firexpan kauçuk sünger ve keçe kaplı akustik sünger çeşitleridir. Bu süngerleri antrasit ve siyah renkte bulabilirsiniz. Beyaz ve gri tonlarında dekoratif ortam oluşturan basotect melamin sünger de melamin ham maddesinden dolayı antibakteriyel ve yanmaz özelliktedir. Aynı yüzey formlarında temin edebilirsiniz.

istanbul anadolu yakasi ses izolasyonu

Dekoratif renkli sünger çeşitleri; tekno touch sünger yani akustik pan ürünleri, vicoustic flexi a50 panel, akustik zigzag sünger, piramit panel, bass küpü, kesik basstrap sünger, düz basstrap sünger ve kesik piramit sünger çeşitleri ile evinizde çalışma ortamında stüdyo ses kayıt odalarında akustik ses yalıtımı sağlanır.

İstanbul akustik panel ürünleri daha dekoratif ve şık bir görünüm sağlar. Ürünler; 3 boyutlu duvar paneli, baffle, yüzer tavan paneli, masa seperatörü, akustik paravan, orfe velum solo duvar paneli, kumaş kaplama akustik panel, acrux ledli panel kumaş kaplama yapılır. Çimento esaslı akustik ahşap pan farklı renk ve modellerde üretilebilen panel çeşitleridir.

İstanbul anadolu yakası bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Adalar - Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar