basotect yuzer tavan

Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Basotect yüzer tavanlar melamin köpükten üretilen ortamdaki oluşabilecek eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşumunu önler. Dekoratif olarak da kullanılabilen basotect yüzer tavanlar beyaz renkte üretilmektedir fakat sprey boya ile boyanabilir özelliği sayesinde istediğiniz renge boyayabilir ve ortama renk katabilirsiniz.
Basotect Asma Panel Süngeri

Daire Yüzer Tavan Süngeri

Basotect yüzer tavanlar yanmaz özelliğe sahip olmasıyla ortamda alev sonucu oluşabilecek bazı kazaların önüne geçilerek oluşmasını önlemektedir. Basotect yüzer tavanlar dekoratif yapısı sayesinde insanları rahatsız etmez ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Antibakteriyel ve bakteri bulundurmayan yapısı sayesinde ofis, çağrı merkezi, müzik odaları, hastane gibi birçok ortamlarda kullanabilir, oluşabilecek hastalıkların önüne geçmiş olursunuz.

Basotect Melamin Sünger

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect yüzer tavanlar kaliteli malzemeden üretilmiş ve kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur. Basotect yüzer tavan ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız vardır.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Pahlı Basotect Sünger

Kanopi Basotect