Balıkesir Ses İzolasyonu

Balıkesir ses yalıtımı olarak yaşamış olduğunuz gürültü kirliliğinin nedenlerini saptıyor ve buna uygun pratik çözümler geliştiriyoruz.Uygulamanın yanı sıra tamamı yanmaz özelliğe sahip ve TSE onaylı olan malzemelerimiz ile de sizlere destek sağlıyoruz.Balıkesir ses yalıtım ofis,stüdyo odası,radyo odası,çağrı merkezi,müzik odası ,reji odası, restaurant ,cafelerde ve gürültünün rahatsızlık verdiği her yerde akustik ses yalıtımı ,tavan izolasyonu, zemin ses izolasyonu gibi uygulamalar sağlıyoruz.Böylelikle gelen sesleri tamamen izole edip sizlere huzurlu bir ortam yaratıyoruz.Eğer siz de gürültüden şikayetçi iseniz hacim izolasyonu ve inşaat izolasyonu uygulamaları için iletişime geçebilirsiniz.

balıkesir ses yalitimi

Balıkesir Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır?
Sorunlarınıza uygun ses yalıtımı yapabilmek için öncelikle sesin kaynağını doğru bir şekilde belirliyor ve malzeme seçimimizi yapıyoruz.Genel olarak duvar ve katlarda ses yalıtımı için kullandığımız malzeme süngerpandır. Satışını, üretimini ve uygulamasını yaptığımız süngerpanı bölgeye uyguluyor ve hava boşluğu bırakmak adına karkas montajını yapıyoruz. Yüzeyi kaplamak için uyguladığımız alçıpanın ardından epdm bariyer ve tekrar alçıpan işlemi ile uygulamamızı sonlandırıyoruz. Fakat;her ses şikayetinde aynı ürünler kullanılmaz. Zeminden gelen sesleri engellemek istiyorsanız ve parke kullanıyorsanız parke altına titreşim izolasyonu sağlayan levha ve beraberinde süngerpan kullanıyoruz. Estetik bir görünüm için ise bu malzemelerin üzerine parke yerine pvc tabanlı akustik halıları da tercih edebilirsiniz.

balikesir ses izolasyonu

Balıkesir akustik sünger satıcısı olarak yanmaz ve yanıcı özellikte ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizin tamamı TSE onaylı olup uzman ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. İhtiyacınıza göre alev almayan ve alev alıcı olarak yanmaz özelliğe sahip akustik yumurta sünger ,yanmaz akustik labirent sünger ,yanmaz akustik düz siyah sünger gibi bir çok ürünümüz bulunmaktadır.

Balıkesir bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Karaesi - Altıeylül - Bandırma - Erdemit - Gönen - Ayvalık - Burhaniye - Bigadiç - Susurluk - Dursunbey - Sındırgı - İvrindi - Erdek - Havran - Kepsut - Manyas - Savaştepe - Balya - Gömeç - Marmara