baffle

Baffle Akustik Panel

Baffle Akustik Paneller tavana asma şekilde kullanılan akustik üründür. Bafflelar ortamdaki yankılanmayı, istenmeyen sesleri keser. Şık ve estetik görüntüsü sayesinde ortama dekoratif bir hava katar. Akustik bafflelar ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Baffle Akustik PanelDekoratif Akustik Baffle

Baffle paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Baffle çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Baffle Ses Yalıtım PaneliTavan Sarkık Panel

Baffle Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Baffle panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Ses Emici BaffleAkustik Baffle

Ortamınızın akustiğini Baffle ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Baffle akustik panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Yankı Kesici Akustik BaffleSes Yalıtım Paneli

Dekoratif Ses Yalıtım PanelleriBaffle Akustik Panel