Ordu Ses İzolasyonu

Ordu ses yalıtımı firması olarak sesin kaynağında gerekli tedbirleri alıyor ve size %90’a varan oranla ses kesim garantisi sunuyoruz. Duvar ses yalıtımı, tavan ses yalıtımı, zemin ses yalıtımı ve akustik ses yalıtımı uygulamaları için özel olarak kendi üretimimiz olan kaliteli ve ucuz ses yalıtım malzemesi kullanıyoruz. Ses izolasyonu ve yalıtımı ses geçişlerini engellemek için yapılan uygulamalardır.

ordu ses yalitimi

Ses yalıtımı nasıl yapılır ?

Ses yalıtımı için ilk önce sesin kaynağı belirlenmeli ve ona göre malzeme seçimi yapılmalıdır. Çoğunlukla duvar ve katlar arasında yayılan ses dalgalarından dolayı yaşanan şikayetler için kullandığımız malzeme süngerpandır. 150 yoğunluk 5cm kalınlığı 100x100cm ebatlarında üretimini,satışını ve uygulamasını yaptığımız süngerpanı yapıştırıcı ile bölgeye uyguluyor ardından malzeme kalınlığı kadar hava boşluğu bırakmak adına galvaniz karkas montajı yapıyoruz.

ordu ses izolasyonu

Ordu bölgesinde ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

Altınordu - Ünye - Fatsa - Perşembe - Kumru - Korgan - Gölköy - Aybastı - Akkuş - Mesudiye - Ulubey - İkizce - Çatalpınar - Gürgentepe - Çaybaşı - Kabataş - Çamaş - Gülyalı - Kabadüz