Akustik Ses Yalıtım Ürünleri

Akustik ses yalıtım ürünleri ses izolasyon çalışmalarında kullanılan farklı özellik ve yapılara sahip malzemelerdir. Akustik ve gürültülü ortamlarda kullanılmak üzere farklı modellere sahip ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ortak duvar, tavan, zemin parke ve şap altında, masalar üzerinde, ortam içinde ve daha birçok alanda kullanmaya yönelik malzemelerdir. Ses desibeline ve mekana uygun özellikte zevkinize özel ürün bulmanız mümkün. Malzemeler kendi üretimimiz olduğu için yapmış olduğumuz uygulamalarda da gönül rahatlığıyla kullanımını sağlıyoruz. Kalite belgelerine ve test raporlarına bakabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için görsellerine tıklayıp içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Rebonded Bondex Süngerpan

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Süngerpan

Epdm Ses Yalıtım Bariyeri

Yanmaz Akustik Ses Yalıtım Süngerleri piramit, yumurta, special, labirent ve düz olmak üzere 5 yüzey formuna sahiptir. 50 dns standart olmak üzere 70 ve 90dns olarakta üretilebilir. 100cm x 100cm ve 50cm x 50cm ebadına sahip bu akustik süngerleri istediğiniz akustik mekanda kullanabilirsiniz.

Akustik Piramit Sünger

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Labirent Sünger

Akustik Special Sünger

Parke ve Şap altında kullanılmak üzere üretilen mantarlı kauçuk levha ve kauçuk şile. Parke altında daha çok yumurta profilli veya düz mantarlı kauçuk şilte ve şap altında ise kauçuk levha kullanılır.

Kauçuk Levha

Mantarlı Kauçuk Levha

[Toplam:1    Ortalama:5/5]