akustik kumas

Akustik Kumaş

Ses yalıtımı malzemeleri arasında bulunan akustik kumaş, doğal reçine liflerinden yapılmaktadır. Darbelere de dayanıklılığı ile bilinen akustik kumaş yanmaz özellikte olmasıyla uzun ömürlü olan bir malzemedir. Konferans salonları, sinema solanları, spor kompleksleri, canlı yayın stüdyoları, kongre merkezleri, tiyatrolar, oditoryum, gösteri merkezleri, ses kayıt stüdyoları gibi mekanlarda ses yalıtımını sağlamak için akustik kumaş kullanılmaktadır.

Devamını Oku

kumas kapli duvar paneli1

Kumaş Kaplı Duvar Panel

Kumaş kaplı duvar panelleri ile akustik düzenleme ve ses yalıtımı yapmak mümkündür. Kumaş kaplı paneli sizde kolaylıkla aks solid bazlı yapıştırıcı ile uygulayabilirsiniz. Kumaş kaplı panel akustik ses düzenlemede ses yalıtım malzemeleri arasında en çok tercih edilen akustik ses yalıtım ürünüdür. Kullanıldığı mekanda dekoratiftir, akustiği düzenleme ve ses yalıtımı problemlerini ortadan yok eder.

Kumaş kaplı duvar paneliKumaş kaplı duvar panel uygulaması

Akustik panellerin ön ve arka yüzeyi akustik kumaş kaplı levhanın içinde cam yünü olan akustik ses yalıtım malzemesidir. Kumaş kaplı duvar panelleri darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır

Kumaş kaplı duvar panel uygulama alanlarıKumaş kaplı duvar panel fiyatları

Kumaş Kaplı Duvar Panel Kullanım Alanları

Bu paneller ev, ofis, çağrı merkezi, müzik odası, sinema salonu, konferans salonu, toplantı odası gibi akustik düzenlemenin gerektiği her yerde kullanılabilir.

kumaş kaplı panelakustik kumaş kaplı duvar paneli

akustik kumaş kaplı panelses yalıtım panelleri