yanmaz akustik sungerler

Yanmaz Akustik Sünger

Yüksek performanslı, yanmaya karşı son derece dirençli, mükemmel ses yutum değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, yüksek hava hızlarında bile aşınmaya maruz kalmadan etkili bir şekilde akustiği sağlayabilir. Malzeme yapısı gereği hava içerisinde parçacıklara ayrılmaz ve sesi yutar.

Devamını Oku

firexpan ses yalitim sungeri 7

Firexpan Kauçuk Sünger

Firexpan Kauçuk Ses Yalıtım Süngeri, Elastomerik kauçuk köpüğü ses ve ısı yalıtımı süngerleri akustik ses izolasyonunda kullanılan etkili bir malzemedir. Yüksek performans gösteren ses yalıtımı ve akustik ürünüdür. Firexpan Ses Yalıtım Süngeri doğal kauçuk reçinesinden üretilir.

Firexpan Ses Yalıtım SüngerKauçuk Sünger

Firexpan Ses Yalıtım Süngeri ses izolasyon sisteminde ses kaybı sağlamakta güçlü bir malzemedir. Firexpan kauçuk sünger, tam bir profesyonel ses izolasyon malzemesidir, gürültü kontrolü ve titreşim kaynaklı ses yalıtımlarında üstün performans sergiler.Firexpan Kauçuk Sünger tavan, duvar zemin ve tüm metal cam ahşap seramik yüzey titreşim kaynaklı seslerin kesilmesinde de kullanılır.

Firexpan Kauçuk SüngerAkustik Sünger

Firexpan Ses Yalıtım Süngeri genellikle Otomotiv , Sanayi , İnşaat, Müzik stüdyoları, Ses Kayıt stüdyoları, Jeneratör odaları, Sinema Salonları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Akustik Ses Emici SüngerFirexpan Sünger

yumurta sunger

Akustik Yumurta Sünger

Yanmaz akustik yumurta sünger poliüretan maddesinden üretimi yapılan ses yalıtımı konusunda oldukça etkili olan sünger çeşitlerinden biridir. Uygulama sonrasında yüksek ses yalıtımına sahip olması nedeniyle akustik yumurta sünger en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Yumurta süngerin şekli ve içeriğinde yer alan malzemeler nedeniyle ses yalıtımında istenilen performansı sunmaktadır.

Devamını Oku

duz sunger

Akustik Düz Sünger

Üzerinde desen ve şekil bulundurmayan, akustik sünger ses yalıtım ürünlerinin sade görünümlü çeşidi olan akustik düz sünger, diğer çeşitleriyle aynı özellikleri taşımaktadır. Şekil ve deseninin bulunmaması bakımından farklılık taşıyan ses yalıtım ürünü oldukça hafiftir ve kolay uygulanabilir özelliktedir.

Devamını Oku

labirent sunger

Akustik Labirent Sünger

Yanmaz akustik labirent sünger ses yalıtım çeşitleri arasında bulunan akustik sünger modelleri arasında labirent sünger özellik olarak diğer sünger modelleri ile aynı olmakla beraber, şekli ile farklılık göstermektedir. Labirent şeklinde görünüme sahip olan ses yalıtım ürünü, sesi emmektedir.

Devamını Oku