basotect melamin sungerler

Basotect Melamin Sünger

Yangına dayanıklı, yüksek NRC değerlerine sahip, beyaz veya açık gri renklerde, birbirinden farklı yüzeyli süngerler olarak üretilmektedir. Levha olarak da bilinen basotect melamin sünger, orta ve yüksek frekanslardaki seslerin emilimi, çınlamanın engellenmesi, iç mekanlarda akustiğin sağlanması gereken yerlerde ısı ve ses yalıtımı malzemesi olarak kullanılır.

Devamını Oku

basotect silindir sunger

Basotect Silindir Sünger

Melamin köpükten üretilen silindir şeklindeki bu sünger ortam akustiğini sağlamak, ortamda oluşabilecek eko, yankı ve çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşumunu önlemek gibi özelliklere sahiptir. Basotect silindir sünger özel aparatı sayesinde tavana asılarak kullanır ve böylelikle ses yalıtımı sağlanmış olur.Yanmaz özellikli basotect silindir süngeri rahatlıkla kullanabilir, alev sonucu oluşabilecek kazaların oluşumunu önleyebilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger

Gri Basotect Melamin Sünger

Basotect silindir süngerler çoğunlukla eko, yankı gibi problemlerin oluştuğu ortamlarda kullanılmaktadır. Basotect silindir süngerler antibakteriyel ve bakteri tutmayan yapıya sahiptir. Basotect silindir süngerler beyaz olmasına rağmen boyanabilir özelliği sayesinde zevk ve tarzınıza göre sprey boya ile boyayabilir, ortama renk katabilirsiniz.

Silindir Basotect Sünger UygulamasıSilindir Basotect Melamin Sünger Uygulaması

Basotect silindir sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi satışımız mevcuttur.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve ses yalıtımı yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

Basotect Melamin Sünger Renkleri

Silindir Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger Renkleri

Akustik sarkık panel

Akustik Baffle Foam

Renkli Basotect Melamin Sünger

Dekoratif Basotect Melamin Sünger

Flok Kaplama Sarkık Sünger

flok kaplama basotect sunger

Flok Kaplı Basotect Sünger

Flok Kaplı basotect sünger, normal basotect süngerden bir farkı olmayıp eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşumunu önler ve ortam ses akustiğini düzenlemede yardımcı olan bir süngerdir. Flok kaplı basotect sünger, normal basotect süngerin üstüne özel yapıştırıcı sürüldükten sonra makine yardımıyla flok boya dökülüyor ve istediğiniz renkte basotect sünger elde etmiş oluyorsunuz.
Flok Kaplı Basotect Sünger

Daire Şeklinde Basotect Sünger

Yüzey Formlu Flok Kaplı Sünger

Dekoratif Özel Üretim Basotect Sünger

Flok kaplı basotect sünger uzun ömürlü olabilmesi için kaliteli yapıştırıcı kullanmanız gerekmektedir. Ofis, toplantı salonu, çağrı merkezleri gibi birçok alanlarda kullanabilir, ses yalıtımı sağlayabilirsiniz. Farklı renklerde üretimi mevcut olduğundan dolayı istediğiniz renkte alabilir ortama zevkinize göre ayrı bir tat katabilirsiniz. Flok kaplı basotect sünger ve daha birçok ses yalıtım süngeri satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur. Ürünlerimizden sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Flok Kaplı Basotect Sünger Uygulaması

Flok Kaplı Melamin Sünger Uygulaması

 

flok kapli basotect sunger

Kadife Kaplı Basotect Sünger

Basotect Kadife Kaplı Süngerler yankı oluşumunu ve orta frekanstaki sesleri kesmek için ses yalıtımı uygulamalarında kullanılır. Antibakteriyel özellikte olduğu için hiçbir sağlık sorunu teşkil etmez. Hiçbir şekilde alev almaz olması kullanım alanını daha da genişletir. İç ham maddesi olan basotect melamin sünger üst seviye kaliteye sahip ses yalıtım malzemesidir. Farklı renk, yüzey formu, kalınlık, yoğunluk ve modelde üretilebilmektedir. Tavanda veya duvarda kullanarak engellerden geçmek isteyen ve mekan içerisinde rahatsızlık veren seslerin önüne geçebilirsiniz.
Bu süngerler üstüne kadife kaplı kumaş sünger eklenerek kullanılan ortama şık bir dekoratif görünüm sunar.

basotect duz sunger

Basotect Düz Sünger

Basotect Düz Süngerler recticel şirketinin ürettiği akustik ses yalıtım süngerleridir. Hammaddesi poliüretan dan üretilmektedir. Basorect Düz Süngerler yanmaz ISO kalite sertifikalıdır. Basotect düz süngerlerin yapısı düzdür.

Basotect düz süngerYanmaz düz sünger

Basotect Düz Süngerler antibakteriyel malzemeden üretililmiştir. Basotect Düz Süngeler hastane, müzik, toplantı odası, bateri odası, reji odası odası gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Basotect Düz sünger fiyatlarıyanmaz düz sünger fiyatları

Basotect düz süngerler tavanlar ve duvarlarda kullanılabilmektedir ve uygulamasını sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.
Aks sünger yapıştırıcısı yardımıyla yapıştırılmaktadır. Basotect Düz Süngerlerin yapışkanlı olanları da üretilmektedir.

Basotect düz sünger kullanım alanlarıBasotect düz sünger fiyatları

Basotect Düz Sünger Uygulaması

Yanmaz düz sünger uygulaması6Basotect düz sünger uygulaması

basotect yuzer tavan

Basotect Yüzer Tavan Süngeri

Basotect yüzer tavanlar melamin köpükten üretilen ortamdaki oluşabilecek eko, yankı, çınlama gibi istenmeyen seslerin oluşumunu önler. Dekoratif olarak da kullanılabilen basotect yüzer tavanlar beyaz renkte üretilmektedir fakat sprey boya ile boyanabilir özelliği sayesinde istediğiniz renge boyayabilir ve ortama renk katabilirsiniz.
Basotect Asma Panel Süngeri

Daire Yüzer Tavan Süngeri

Basotect yüzer tavanlar yanmaz özelliğe sahip olmasıyla ortamda alev sonucu oluşabilecek bazı kazaların önüne geçilerek oluşmasını önlemektedir. Basotect yüzer tavanlar dekoratif yapısı sayesinde insanları rahatsız etmez ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Antibakteriyel ve bakteri bulundurmayan yapısı sayesinde ofis, çağrı merkezi, müzik odaları, hastane gibi birçok ortamlarda kullanabilir, oluşabilecek hastalıkların önüne geçmiş olursunuz.

Basotect Melamin Sünger

Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Basotect yüzer tavanlar kaliteli malzemeden üretilmiş ve kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur. Basotect yüzer tavan ve birçok ses yalıtım malzemesi satışımız vardır.Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.

Pahlı Basotect Sünger

Kanopi Basotect