cloud akustik panel

Cloud Ses Yalıtım Panelleri

Cloud Akustik Paneller tavana asma şekilde kullanılan akustik üründür. Tavan sarkık paneller ortamdaki yankılanmayı, istenmeyen sesleri keser. Şık ve estetik görüntüsü sayesinde ortama dekoratif bir hava katar. Cloud Akustik Paneller ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Cloud Akustik PanelDekoratif Akustik Baffle

Cloud paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Cloud akustik paneller çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Cloud Ses Yalıtım PaneliTavan Sarkık Panel

Cloud Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Baffle panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Ses Emici Cloud PanelAkustik Cloud Sarkık Panel

Ortamınızın akustiğini Cloud ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Cloud akustik panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.