frequency

Frequency Akustik Duvar Paneli

Estetik ses yalıtım çözümleri arasında sıklıkla tercih edilen Frequency modeli akustik ortamlarda kullanılan ses yalıtım panelidir. Bu paneller sayesinde ortamdaki akustiklik değer artırılır ve ortamdaki seslerin düzenlemesine ve eşit yayılmasını sağlar. Frequency ses yalıtım panelleri duvarlara uygulanarak estetik ve dekoratif bir görünüm elde edilir.

Akustik Duvar PaneliFrequecy Ses Yalıtım Paneli

Frequency paneller çevre seslerin ve yansımaların azalmasını sağlar. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Bu duvar panelleri çeşitli şekillerde birleşebilir. Özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır. Hafif bir ürün olup olması nedeniyle montajda sıkıntı yaşanmaz.

Akustik Duvar PaneliFrequecy Ses Yalıtım Paneli

Frequency paneller, geri dönüştürülebilir, formlanabilir polyester liferden imal edilmiştir. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Batura panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik Duvar PaneliFrequecy Ses Yalıtım Paneli

Frequency akustik duvar panellerini; tiyatro salonu, sinema salonu, çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.