manta acoustic wall panel

Manta Ses Yalıtım Paneli

Akustik Duvar PaneliManta Ses Yalıtım Paneli

Manta ses yalıtım paneli duvarlara uygulanan dekoratif şık bir üründür. Manta paneller geri dönüştürülebilir, formlanabilir polyester liferden imal edilmiştir. Bu ürünün amacı ortamın akustikliğini oluşturmak ve ortamdaki sesleri eşitleyip dengeli bir şekilde ortama yaymaktır.

Akustik Duvar PaneliManta Ses Yalıtım Paneli

Manta paneller ortamda oluşan seslerin ve yansımaların azalmasını sağlamak amacıyla üretilmiş ses yalıtım panelleridir. Hafif bir ürün olan manta paneller kolaylıkla duvarlarınıza uygulayarak ortama farklı bir hava katabilir ve ortam akustikliğini oluşturabilirsiniz. Bu duvar panelleri çeşitli şekillerde birleşebilir. Özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Akustik Duvar PaneliManta Ses Yalıtım Paneli
Manta paneller yanmaya karşı dirençli ürünlerdir. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Batura panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik Duvar PaneliManta Ses Yalıtım Paneli

Manta akustik duvar panellerini; tiyatro salonu, sinema salonu, çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.