octopus

Octopus Akustik Duvar Paneli

Octopus akustik duvar panelleri; estetik görünümüyle dikkat çeken bir üründür. Bu paneller geri dönüştürülebilir, formlanabilir polyester liferden imal edilmiştir. Octopus ses yalıtım panelleri özel yapısı sayesinde ortamdaki sesleri emer ve yankı yansımalarını önler.

Akustik Duvar PaneliBatura Ses Yalıtım Paneli

Octopus ses yalıtım panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Bu duvar panelleri çeşitli şekillerde birleşebilir. Özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Ses Emici Akustik PanelAkustik Ses Yalıtım Paneli

Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Octopus panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik PanelDekoratif Ses Yalıtım Paneli

Ortamınızın akustiğini octopus ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Octopus akustik duvar panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.