plain akustik panel

Plain Ses Yalıtım Paneli

Plain Akustik Duvar Panelleri dekoratif akustik özellikli ürünlerdir. Bu ürünler ortam akustiğini oluştururken hem de ortama dekoratif bir hava katar. Plain akustik paneller ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Plain Triangle Duvar PaneliDekoratif Akustik Duvar Paneli

Plain paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Plain çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Akustik Duvar PaneliSes Yalıtım Paneli

Plain Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Plain panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik Dekoratif PanelPlain Akustik Duvar Paneli

Plain duvar panelleri; tavan sarkıtı, bölücü paravanlar ve masa seperatör seçenekleri sunar. 4 farklı tasarım ve natürel kartela kategorisinden geniş renk seçenekleri sunar. Plain duvar panelleri ile iç mekanlarınızı dilediğiniz gibi tasarlayabilir, ofis, otel, okul, hastane gibi iletişim konforunun verimli olması gereken kapalı mekanlarda kişisel zevkinize göre çözümler üretebilirsiniz.