plate akustik panel

Plate Ses Yalıtım Paneli

Plate Ses Yalıtım Panelleri akustik üründür. Plate ses yalıtım panelleri ortamdaki yankılanmayı, istenmeyen sesleri keser. Şık ve estetik görüntüsü sayesinde ortama dekoratif bir hava katar. Plate ses yalıtım panelleri ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Plate Akustik PanelDekoratif Akustik Panel
Plate Ses Yalıtım Panelleri geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Plate ses yalıtım panelleri çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Akustik Ses Yalıtım PaneliAkustik Panel

Plate Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Mesh ses yalıtım panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Ses Emici Plate Akustik PanelAkustik Plate Panel

Ortamınızın akustiğini Plate ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Plate akustik panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.