Rhino Square Akustik Duvar Paneli

Rhino Square Akustik Duvar Panelleri; görüntü olarak estetik bir üründür. Bu ürün ortam akustiğini oluşturmak amacıyla kullanılır. Ortamdaki sesleri dengeler ve etrafa eşit bir şekilde yayılmasını sağlar. Rhino Square paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir.

Rhino Square Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Bu duvar panelleri çeşitli şekillerde birleşebilir. Özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Rhino Square panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Ortamınızın akustiğini rhino square ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Rhino Square  akustik duvar panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1 Comment

  • Akustik Panel | Ses Yalıtımlı Kumaş Kaplama Malzemeleri Fiyatları

    […] Rhino Square Akustik Duvar Paneli […]

  • Bu yazı için yorumlar kapalı.