rhino triangle

Rhino Triangle Akustik Duvar Paneli

Rhino Triangle Akustik Duvar Panelleri dekoratif akustik özellikli ürünlerdir. Bu ürünler ortam akustiğini oluştururken hem de ortama dekoratif bir hava katar. Rhino Triangle akustik paneller ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Rhino Triangle Duvar PaneliDekoratif Akustik Duvar Paneli

Rhino Triangle paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Rhino Triangle çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Akustik Duvar PaneliSes Yalıtım Paneli

Rhino Triangle Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Rhino Triangle panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik Dekoratif PanelRhino Triangle Akustik Duvar Paneli

Ortamınızın akustiğini Rhino Triangle ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Rhino Triangle akustik duvar panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Dekoratif Ses Yalıtım PanelleriRhino Triangle Akustik Duvar Paneli

Ses Yalıtım PaneliRhino Triangle Akustik Panel