İstanbul Ses Yalıtımı

İstanbul ses yalıtımı firması olarak sorunlarınızı etkin bir şekilde saptayıp sizlere kaliteli ürünlerimiz ve profesyonel ekibimiz ile destek vermekteyiz.Emin ve kararlı adımlar ile ilerlemekte olduğumuz bu sektörde siz değerli müşterilerimize ses yalıtımı, inşaat akustiği,hacim akustiği gibi alanlarda yapmış olduğumuz uygulamalar ile %90 a varan oranda garanti sağlıyoruz. Restaurant, cafe,disko,bar ,çağrı merkezi gibi bir çok alanda en uygun fiyatlar ile sizlere ses yalıtımı sağlıyoruz.


İstanbul ses yalıtım olarak akustik sünger,akustik panel,ses yalıtım süngeri,duvar tavan ve zeminde ses kesici süngerpan ,kauçuk pvc tabanlı akustik halı ,ses yalıtım izolasyon bandı gibi ürünlerimiz bulunmaktadır. Kullandığımız yanmaz ve yanıcı özellikte ürün çeşitlerimiz mevcut olup tamamı TSE onaylı dır.

İstanbul Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır ?
İstanbul ses yalıtımı duvar,tavan ve zeminlere yapılmaktadır.Problemlerin çözümü değişiklik gösterdiği için her ses frekansına ayrı uygulama yapılmakta ve sorun giderilmektedir.Sizde sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmek istiyorsanız size en yakın firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Ses Yalıtım Süngeri
Ses yalıtımını sağlamak için kullanmış olduğumuz ses yalıtım ve izolasyon süngeri yüksek yoğunluğa sahip bir malzemelerdir. Süngerpan akustik bir malzeme olmadığından üstünün kapatılması gerekir.Bu işlemi alçıpan veya akustik ses malzemeleri ile yapabilirsiniz.

İstanbul akustik ses firması ses yalıtımını sağladığı gibi bulunduğunuz mekanlara da zerafet katmaya devam etmedir. Ortamınıza zerafet katmak için kullandığımız ürünlerin bazıları ; 3 boyutlu duvar paneli, baffle, masa seperatörü, akustik paravan, acrux ledli panel kumaş kaplamadır.
Kullanmış olduğumuz ses yalıtım süngerleri ile ses sorunlarınızı sonlandırmaktayız. İstanbul ses yalıtım firmamız ve kullandığımız ürünler değişiklik gösterdiği için web sitemizi ziyaret ederek ürün fiyatları bölümünden istediğiniz malzemenin fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakasında ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

ArnavutköyAvcılarBağcılarBahçelievlerBakırköyBaşakşehirBayrampaşaBeşiktaşBeylikdüzüBeyoğluBüyükçekmeceÇatalcaEyüpsultanEsenlerEsenyurtFatihGaziosmanpaşaGüngörenKâğıthaneKüçükçekmeceSarıyerSilivriSultangaziŞişliZeytinburnu

İstanbul Anadolu Yakasında ses yalıtımı hizmeti verdiğimiz ilçeler ;

AdalarAtaşehirBeykozÇekmeköyKartalKadıköyMaltepePendikSancaktepeSultanbeyliŞileTuzlaÜmraniyeÜsküdar

Uygulamalar

Ses Yalıtım Uygulamaları; Müzik Odası, Ses Kayıt Odası, Reji Odası, Konferans Salonu, Stüdyo Odası, Tiyatro Salonu, Bateri Odası, Gitar Odası, Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı, Mr Odası Ses Yalıtımı gibi akustik düzenleme gereken bir çok alanda eko, yankı ve uğultu problemlerine karşı çözüm sunulmaktadır.


Ayrıca ; Yoğun ses temposunun olduğu alanlarda ise Jeneratör Odası, Hidrofor Odası, Asansör Dairesi, Ara İçi Ses Yalıtımı, Motor Kabini Ses Yalıtımı, Chiller Gurubu Ses Yalıtımı, Kompresör Odası Ses Yalıtımı ve Tekne Motor Kabini gibi mekanik ve makine odalarında ses geçişinin engellenmesi sağlanmaktadır.

Ev Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Sinema salonunu evinize taşımak ve bu keyfi sürerken çevreye rahatsızlık vermemek amacıyla evinizde sinema salonu ses yalıtımı yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Aksa akustik olarak evinizde detaylı bir ses yalıtımı istiyor ve mekanın akustiğini düzenlemek istiyorsanız kaliteli ses yalıtım malzemeleri kullanıyoruz.

Akustik panel ve ses yalıtım süngeri kullanarak mekan içerisinde akustik yalıtım ve ses yalıtımı uygulamaktayız. Panelleri duvarda ve tavanda kullanarak mekan içerisindeki akustik düzenlenmiş olur. Ses yalıtım süngerlerinden akustik olanlarından tercih ederseniz ses yalıtımı,akustik yalıtım sağlarken ortama uygun tasarımlar oluşturulur. Böylece sinema ses sisteminden çıkan yoğun sesi önlemiş oluruz.

Sinema Salonu Ses Yalıtımı

Yüksek derecede gürültü barındıran, iç mekandaki seslerin dışarıya gitmesinin, dış mekandaki seslerin ise içeri gelmesinin azami ölçüde engellenmesi gereken salonlardan birisi de sinema salonlarıdır. Genel olarak günümüzde alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarında konumlandırılan sinema salonlarının ses yalıtımları ideal şekilde gerçekleştirilmeli ve dışarıdaki insanların bu sesten etkilenmemeleri gerekmektedir.

Yine kalabalık ortamların içerisinde konumlandırılan sinema salonlarına dışarıdan herhangi bir şekilde ses gelmemeli, sinemaseverler kaliteli bir şekilde yalnızca filmlerin seslerini duymalıdır. Sinema salonu ses yalıtımı uygulamaları, izinsiz seslerin geçişlerini engellemesi için, doğru bir duyum için sese yön verem taş yünü, strafor, cam yünü, piramit sünger gibi endüstriyel ses yalıtımı malzemeleri kullanılmalıdır.

 

Günümüz teknolojisinde ısı yalıtım elemanları ve yapı elemanlarının uyumlu dengesi sayesinde gürültü sorunları ortadan kaldırılabilir, ses ışınları karşısındaki davranışları incelenerek bu etmen çözümlenebilir. Yapı elemanları neticesinde iletilen seslerin miktarlarının azaltılması veya ortadan kaldırılması için yapılan çalışmalara sinema salonu ses yalıtımı denir. Bu uygulama yapılırken dikkat edilmesi gereken bir etmen de ses yalıtım malzemelerinin yapının dizaynı ile bütünleşmesi ve tasarım olarak uyumlu olmasıdır.

Sinema salonları için ideal olan kumaş kaplı ses yalıtım panelleri, birçok firma tarafından önerilen ve ciddi izolasyon değerlerine sahip olan akustik malzemelerdir. Yaşama ortamlarındaki istenmeyen seslerin ve gürültülerin yalıtılması amacıyla daha kaliteli bir ortam oluşturulması için ses yalıtımı gerekli bir uygulamadır.

 

Tiyatro Salonu Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı uygulamalarının yapılması gerekli olan mekanlardan birisi de tiyatro salonlarıdır. Akustik düzenleme ve izolasyon için birçok çözüm bulunan tiyatro salonlarında sesi dış ortama aktarılmasının engellenmesi ve dış ortamdan gelebilecek gürültü ve diğer seslerin mekana geçişinin önlenmesi için birçok parametreye bağlı olarak çeşitli akustik düzenlemeler ve ses yalıtımı uygulamaları yapılabilir.

Devamını Oku