spider web

Spider Web Ses Yalıtım Paneli

Spider Web Akustik Duvar Panelleri akustik özellikli panellerdir. Bu ürünler ortam akustiğini oluştururken hem de ortama dekoratif bir hava katar. Spider Web akustik paneller ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Spider Web Duvar PaneliDekoratif Akustik Duvar Paneli

Spider Web paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Spider Web çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Akustik Duvar PaneliSes Yalıtım Paneli

Spider Web Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Spider Web panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik Dekoratif PanelSpider Web Akustik Duvar Paneli

Ortamınızın akustiğini Spider Web ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Spider Web akustik duvar panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.