waffle duvar paneli

Waffle Akustik Paneller

Waffle Akustik Duvar Panelleri dekoratif akustik özellikli ürünlerdir. Bu ürünler ortam akustiğini oluştururken hem de ortama dekoratif bir hava katar. Waffle akustik paneller ortamdaki ses karmaşalarını önler ve sesin ortama eşit bir şekilde dağılmasını sağlar.

Waffle Duvar PaneliDekoratif Akustik Duvar Paneli

Waffle paneller geri dönüştürülebilir, polyster liflerden üretilmektedir. Görünüş olarak estetik ürün olan bu paneller ortama dekoratif bir hava katar. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilmektedir. Waffle çeşitli şekillerde birleşebilir. Hafif bir ürün olması nedeniyle özel bağlantı elemanları ile rahatça montajı sağlanır.

Akustik Duvar PaneliSes Yalıtım Paneli

Waffle Akustik Ses Yalıtım Panelleri; ortam akustiğini sağlar, rahatsız edici çevre seslerini ve yansımaları azaltır. Geri dönüşümlü malzemelerden imal edilmektedir. Yanmaz özellikli ürün olup, alev almaz. Yangın ve Akustik testleri TSE tarafından yapılmıştır. Waffle panelleri, nemli sabunlu bez ile ya da özel halı temizleyici malzemeler ile temizleyebilirsiniz. Elektrik süpürgesi kullanabilirsiniz.

Akustik Dekoratif PanelWaffle Akustik Duvar Paneli

Ortamınızın akustiğini Waffle ses yalıtım panelleriyle renklendirebilirsiniz. 100’den fazla renk seçeneği mevcuttur. Waffle akustik duvar panelini; çağrı merkezi, ofis, toplantı salonu, ev, home cinema, konferans salonu, sunum odası, toplantı odası gibi bir çok alanda akustik düzenleme amaçlı kullanabilirsiniz.

Dekoratif Ses Yalıtım PanelleriWaffle Akustik Duvar Paneli