Tekno Foam İletişim

Firexpan Kauçuk Sünger

Firexpan Kauçuk Sünger

Firexpan Kauçuk Ses Yalıtım Süngeri, Elastomerik kauçuk köpüğü ses ve ısı yalıtımı süngerleri akustik ses izolasyonunda kullanılan etkili bir malzemedir. Yüksek performans gösteren ses yalıtımı ve akustik ürünüdür. Firexpan Ses Yalıtım Süngeri doğal kauçuk reçinesinden üretilir.

Firexpan Ses Yalıtım SüngerKauçuk Sünger

Firexpan Ses Yalıtım Süngeri ses izolasyon sisteminde ses kaybı sağlamakta güçlü bir malzemedir. Firexpan kauçuk sünger, tam bir profesyonel ses izolasyon malzemesidir, gürültü kontrolü ve titreşim kaynaklı ses yalıtımlarında üstün performans sergiler.Firexpan Kauçuk Sünger tavan, duvar zemin ve tüm metal cam ahşap seramik yüzey titreşim kaynaklı seslerin kesilmesinde de kullanılır.

Firexpan Kauçuk SüngerAkustik Sünger

Firexpan Ses Yalıtım Süngeri genellikle Otomotiv , Sanayi , İnşaat, Müzik stüdyoları, Ses Kayıt stüdyoları, Jeneratör odaları, Sinema Salonları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Akustik Ses Emici SüngerFirexpan Sünger

Benzer Makaleler

Yanmaz Akustik Sünger

Yüksek performanslı, yanmaya karşı son derece dirençli, mükemmel ses yutum değerlerine sahip yanmaz akustik sünger, yüksek hava hızlarında bile aşınmaya

Akustik Piramit Sünger

Yanmaz akustik piramit sünger yüksek değerde ses emici özelliğe sahip akustik piramit süngerler, adını yapısı gereği piramit biçiminden almıştır.

Akustik Yumurta Sünger

Yanmaz akustik yumurta sünger poliüretan maddesinden üretimi yapılan ses yalıtımı konusunda oldukça etkili olan sünger çeşitlerinden biridir. Uygulama sonrasında yüksek

Yorum Yok

Yorum Yok! İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Yorum Yapınız

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*