hakkimizda

Hakkımızda

2005 yılından bu yana sürekli artan bilgi ve deneyimimizle geliştirdiğimiz katma değerli çözüm anlayışımız ve müşterilerimizin bizlere olan güveni, firmamızı Ses Yalıtımı alanında lider konuma taşımıştır.

10 yıllık süre içerisinde bulunduğumuz bu noktaya varmak Tekno Foam ekibi için uzun, yorucu ve bir o kadar da zevkli geçti. Bu başarının bir çok ses yalıtım firmasının içerisinde nasıl elde edildiğini kısaca özetlemek istedik.

Kurulduğumuz tarihten bu yana başarının bilgiden ve bu bilgiyi doğru kullanarak sadece ürün satmak yerine değerli çözümler oluşturmaktan geçtiğini biliyorduk. Bunu gerçekleştirebilmek adına her şeyi satan ama hiçbir konuda gerçek anlamda uzmanlaşamayan bir firma olmamak bizim için doğru yol oldu. Bu sebeple Tekno Foam kaliteli derin çözümler üretebilmek için sadece ve sadece Ses Yalıtım alanına odaklandı.

Tekno Foam çözümün projelendirilmesinden, çözüm içerisinde kullanılan ürünlerin Teknik Desteği ve Eğitimine ve ayrıca kurumun çözüm ile ilgili gelecek danışmanlık ihtiyaçlarına kadar ihtiyaç duyulan tüm profesyonel hizmetleri kendi kadrosu ile gerçekleşmektedir. Böylece kurumlar uygulanan çözümün yaşam döngüsü içerisinde farklı firmalarla muhatap kalmamakta ve karşıların da tüm entegrasyondan sorumlu tek bir muhatap bulmaktadırlar.

Hakkımızda

FARKLILIKLARIMIZ
10 Yıllık Tecrübe

Kurulduğu günden itibaren sadece Ses Yalıtımı üzerine odaklanmış tek Ses Yalıtım Firması.

Başarımızın tescili olarak dünya çapında kazanılan ödüller.

Alanında uzmanlığı kanıtlanmış öncü üreticilerden oluşan çözümler.

“Önce müşteri memnuniyeti” ilkesi ile güvenilir yaklaşım.

Teknolojiyi önceden takip eden, sektöre yön veren yenilikçi bakış.

Üreticiler ile uzun süreli iş birliğini, doğru zamanlama ve maliyet avantajı ile sunan tecrübe.

Bu yenilikçi bakış açısı ile hep ilklere imza atan firma olma özelliği.

Güçlü referansların kattığı rakipsiz bilgi birikimi.

Sunulan her çözümde hizmet veren, en üst seviye eğitimli ve sertifikalı sistem mühendisleri.

Bugünkü ihtiyaçlarınıza cevap ararken, geleceğinizi de düşünen ve yön veren bakış açısı.