Tekno Foam İletişim

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odalarında akustik ses düzenleme eko ve yankı engelleme uygulamalarıyla birlikte ses izolasyonu hizmeti vermekteyiz.Bazı büyük stüdyolarda ışık reji ve kamera kontrol, hatta resim kayıt da bu odada bulunabilir.Reji odasında stüdyoda bulunan kameralar için birer monitör bulunur.

Reji Odası Ses Yalıtımı Akustik Ses Yalıtımı

Ayrıca banttan okunacak her görüntü için bir monitör, dışarıdan yapılan bağlantıları görmek için birer monitör, alt yazı cihazının monitörü ve çıkışı seyretmek için monitör ve yayını seyretmek için de televizyon monitörü bulunur. Bu nedenle monitör sayısı oldukça fazladır ve bir kumanda odası olarak ilk gören üzerinde etkili bir izlenim bırakır.

Reji odasının önemi büyüktür. Bu mekanda ses izolasyonu ve ses yalıtımı yaptırılması son zamanlarda önem kazanmıştır.

Televizyon Stüdyosu Ses Yalıtımı Reji Odası Akustik Yalıtım Uygulaması

Reji Odası Ses Yalıtımı; Televizyon stüdyolarında en önemli ünite reji odasıdır. Burada yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, alt yazı operatörü gibi görevliler çalışır. Reji odasında çalışanlara daha rahat bir çalışma ortamı sağlamak için, reji odası ses yalıtım uygulamaları yapmaktayız.

Reji Odası - Televizyon Stüdyosu Ses Yalıtımı

Reji odanızın daha rahat,profesyonel çalışma alanı olması amacıyla ses yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.Televizyon stüdyolarında en önemli ünite reji odasıdır. Burada yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, alt yazı operatörü gibi görevliler çalışır. Burada iş performansı ve huzurlu bir ortam için ses yalıtımı yapılmalıdır.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Benzer Makaleler

Tekno Foam Özel Ürünler

ALTIGEN TEKNO TOUCH SÜNGERLER  Farklı renklere sahip altıgen tekno touch süngerler ile tavan ve duvarlarınızda uygulama yaparak akustik ortam oluşturabilirsiniz.

Firma Hakkındaki Bilgiler

BİZ KİMİZ ? 2000 yılından bu yana sürekli artan bilgi ve deneyimimizle geliştirdiğimiz katma değerli çözüm anlayışımız ve müşterilerimizin bizlere

Ses İzolasyon Malzemeleri

İnsan yaşamında etkileri nedeniyle olumsuz sonuçlar oluşturan gürültü, rahatsız edici özelliğiyle stres içerisinde olmaya ve sıkıntı yaşamaya neden olmaktadır. Bu

Yorum Yok

Yorum Yok! İlk Yorum Yapan Sen Ol!

Yorum Yapınız

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*